Microblading Basic

Kurz je určen pro nováčky v oboru microbladingu. Microblading je překrásná, leč velmi náročná technika PMU pro dosažení přirozeného efektu obočí, při které záleží na každém detailu (správném držení pera, tlaku na pokožku, sklonu a spinu jednotlivých chloupků, …).

Termíny kurzu

V tuto chvíli zatím neznáme přesný termín dalšího kurzu.

Pokud o kurz máte zájem - kontaktujte nás. Obvykle máme v hlavě několik předběžných termínů.

Informace o kurzu

Tento kurz je určen pro nováčky v oboru microbladingu. Microblading je překrásná, leč velmi náročná technika PMU pro dosažení přirozeného efektu obočí, při které záleží na každém detailu (správném držení pera, tlaku na pokožku, sklonu a spinu jednotlivých chloupků, …). I drobnost může rozhodnout, zda bude výsledek perfektní a obočí bude vypadat přirozeně, nebo bude výsledek nevzhledný, případně bude mít klientka i trvalé následky v podobě jizviček.

Microblading je technika, která se zkrátka nedá naučit během pár hodin, a proto je tak koncipován i celý náš kurz.

Začínáme online teoretickou částí, která Vám poskytne komplexní teoretickou průpravu:

 • Úvod do microbladingu
 • Hygienické a právní náležitosti
 • Kontraindikace
 • Vyměření a zakreslení formy obočí každé klientce na míru
 • Správná technika tvorby chloupků a skladby celého obočí (každý chloupek má své místo) - důraz klademe na správné držení a pohyb s čepelkou
 • Cenotvorba
 • Jak uspět v oboru microbladingu (pořízení efektních fotografií, správná prezentace, sociální sítě, ... )

V druhé části kurzu, po shlédnutí online videii, následuje osobní školení v našich plně vybavených prostorách. Jedná se o praktickou část  kde zkoušíte jednotlivé kroky a postupy v praxi (nejprve na umělé kůži a odpoledne s asistencí školitelky i na modelkách).

Třetí částí kurzu microbladingu v Perfect Academy je navazující půlroční program intenzivní online výuky a konzultací, vedený školitelkou kurzu. V této fázi Vás povedeme krok po kroku k osvojení celé techniky. Začínáme základními dovednostmi jako je správné zakreslení formy a pokračujeme víceméně chloupek po chloupku k celému obočí - to vše nejprve na umělé kůži a až po perfektním zvládnutí na klientkách. Tato step-by-step cesta vede ke skutečnému zvládnutí microbladingu a zajistí Vám perfektní výsledky Vaší práce, velmi zajímavé finanční ohodnocení a mnoho spokojených klientek, které Vám budou při odchodu děkovat se slzami v očích.

Studentky, které úspěšně dokončí celý kurz a jejichž kvalitu práce budeme moci garantovat, od nás obdrží titul a logo Perfect Academy Stylist, kterým se budou moci prezentovat. Našim cílem je, aby značka Perfect Academy byla spojována jen s tou nejvyšší kvalitou.

Než začnete reálně pracovat na skutečných klientkách, nabízíme ještě možnost tzv. Refresh workshopu (Doškolovací kurz), kde budete pracovat na modelce s asistencí školitelky, která Vám v průběhu Vaší práce tzv. „srovná techniku“ tzn. dohlédne na správné zakreslení formy, držení pera, sklon a tlak na pokožku, správný spin a hustotu chloupků, apod

Podívejte se, jak probíhá kurz v Perfect Academy

 

Na kurz si prosím zajistěte vlastní modelku. (v krajním případě Vám můžeme sehnat modelku my - za poplatek 2 000 Kč)

Proč zvolit kurz microbladingu právě od PERFECT ACADEMY

 • Zakládáme si na osobním přístupu
 • Naše kurzy nekončí jednodenním školením, ale naopak. Celý kurz trvá až půl roku, během kterého Vás povedeme krok po kroku ke zvládnutí celé techniky, abyste ji perfektně dostala do ruky
 • Bez kvalitního vybavení to nejde - naše kurzy tedy probíhají v profesionálně vybaveném a příjemném prostředí
 • Naše stylistky podporujeme také marketingově
 • S námi můžete kariérně růst a využívat benefity pro naše stylistky a školitelky
 • Vyznáme se v legislativě a poradíme Vám se všemi náležitostmi pro zahájení Vašeho podnikání
 • Školitelkou kurzu je odborník na tuto techniku
 • Maximální péče o studentky, včetně zajištění bohatého občerstvení během kurzu zdarma

Kurz microbladingu nezahrnuje školení porušení integrity lidské kůže. Tato oprávnění nejsou vstupní podmínkou na tento kurz. Školení pro získání oprávnění Porušení integrity kůže je nezbytné vzhledem ke své povaze absolvovat samostatně.

Reference našich studentek

 

 

Pro více fotografií navšitvte náš INSTAGRAM