Perfection training – online

Délka kurzu 1 den, 6 hodin

Školitel: Lucie Kunzová

Termíny kurzu

V tuto chvíli zatím neznáme přesný termín dalšího kurzu.

Pokud o kurz máte zájem - kontaktujte nás. Obvykle máme v hlavě několik předběžných termínů.

Kurz je vhodný pro pokročilé stylistky a studentky, které absolvovali kurz Microblading, Permanentní make up nebo pudrové obočí.

Kurz je učen především pro stylistky,  které se chtějí posouvat a naučit se nové styly či je dokonce kombinovat a propojit tak, aby vaše dílo bylo naprosto originální a mohly jste tak projevit svou kreativitu a tvořit něco zcela nového a výjimečného. V kurzu se budeme učit nové kresby a struktury, dále se budeme učit propojovat a kombinovat techniky, nebo budeme vytvářet Váš zcela nový osobitý styl. K tomuto kurzu budete potřebovat: internetové připojení, počítač nebo tablet, případně telefon, psací potřeby pro poznámky, dále latex, pomůcky pro vytvoření formy, čepelky či jednorázové pero na microblading, pigmenty, přístroj s cartridge nejlépe MICRO 1. Po kurzu Vám budou zaslány materiály, které jsou prezentované během kurzu. Jako nadstavbu doporučujeme k tomuto kurzu využít možnost a získání praxe na živém modelu. Praxi lze absolvovat samostatně, zakoupením samostatného kurzu Praxe pro pokročilé s Lucií Kunzovou.

 

Online podpora 1 měsíc

 

Harmonogram:

9.00 začátek školení, seznámení s obsahem, základy doplněné o nadstandartní důležité informace

10.00 teorie – nové kresby a struktury, kombinace ručních a přístrojových technik - pravidla, zásady,

11.00 demo ukázka prací - propojení technik a výsledný efekt

12.30 pauza na oběd 30 min.

13.00 nácvik na latexu - propojení technik microblading a pudrové stínován, práce studentek

15.00 ukončení praxe

 

Po kurzu pokračuje online podpora, která trvá 1 měsíc, kdy studentky mohou zasílat průběžně své práce a lektor je vede ke zlepšení a dosažení lepších výsledků, jak na latexu tak na modelkách. Online podpora není povinná a je na každé studentce, zda ji využije či nikoliv. Po dokončení kurzu, již po skončení online části (nevztahuje se k online podpoře), studentky obdrží certifikát  o absolvování tohoto kurzu.