Menu
0

Microneedling

Microneedling neboli mikrojehličkování je dermatologické ošetření pokožky technikou přímého injekčního zavádění účinných látek do kůže mikrojehličkovou hlavicí. Jedná se o estetickou mezoterapii, která napomáhá redukci vrásek, rozšířených pórů, jizviček po akné, zpevňuje kontury obličeje a snižuje problémy s hyperpigmentací a rosacey.

Nejčastěji se používá u pokožky obličeje, krku a dekoltu, kam se jemnými mnohočetnými vpichy zavádí účinná séra s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a vitamínů pro intenzivní léčbu pokožky. Pokožka je revitalizována a hydratována, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu. Vyhlazují se vrásky a zabraňuje se tvorbě vrásek nových. Zužují se póry. Sjednocuje se tón pleti a redukují se pigmentové skvrny.

Nedochází k nežádoucím vedlejším účinkům. Kůže je vybuzena k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk. Již bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám, které pokračují v následujících týdnech.

Klientky by měly při objednání vědět, že po ošetření po dobu 24 hodin NESMÍ používat make-up ani jiné líčení na pleť, včetně očních víček, po dobu 5 dnů od ošetření se vyhnout koupání ve veřejných bazénech, opalování na slunci, návštěvě salonu, sauny či kosmetiky, a dále se vyhnout intenzivnímu tréninku, u kterého by se potily (sportovní aktivity), a kontaktu s prachem (domácí práce a podobně).

Fotogalerie

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace