Menu
0
Microblading

Microblading

Basic
Lektorka: Lucie Kunzová
Datum konání 13. - 14. 11. 2020
39 000 Kč / 1 500 Eur
Rezervační poplatek: 12 000 Kč / 450 Eur

Závazná přihláška na kurz
Platba převodem z účtu

Platba na splátky

v českých korunách

v eurech

Mám zájem o pojištění stornopoplatků za částku 384 Kč

Pojištění stornopoplatků lze sjednat pouze pro účastníka žijícího na území České Republiky a je splatné pouze v českých korunách. Bližší informace o rozsahu pojištění viz pojištění stornopoplatků. Odesláním této přihlášky potvrzuji, že jsem se s podmínkami pojištění stornopoplatků seznámil/-a. 


Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) se Všeobecnými smluvními podmínkami,  které jsou nedílnou součástí této závazné přihlášky na kurz, a zavazuji se je v plném rozsahu akceptovat. Zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a jsem si vědom(a) podmínek pro podnikání v oboru permanentního make-upu a microbladingu

Nemám zájem o zasílání obchodních sdělení (nabídek aktuálních informací o shodných či obdobných službách a zboží pořadatele kurzu) na moji e-mailovou adresu – vice o této problematice viz Zásady ochrany osobních údajů

Po odeslání přihlášky Vám nejdéle do dvou pracovních dnů zašleme potvrzení, že jsme Vaši přihlášku v pořádku přijaly. Zároveň Vám zašleme platbení pokyny, s č.účtu a variabilním symbolem pro úhradu rezervačního poplatku, který je potřeba uhradit do 3 pracovních dnů.

Pokud si chcete kurz koupit na splátky, vraťte se prosím do detailu kurzu a klikněte na "Koupit kurz na splátky". Budete přesměrování do aplikace spol.Essox, kde vyplníte potřebné náležitosti a vyberete si variantu splátkového produktu.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace