Menu
0
Medical Tattoo Areoly

Medical Tattoo Areoly

Lektorka: Martina Urban
Datum konání 22. 05. 2020
Délka kurzu: 1 den
Místo konání: Perfect Academy, Baťkovo náměstí, Hradec Králové
11 900 Kč / 470 Eur
Rezervační poplatek: 6 000 Kč / 140 Eur

Popis Kurzu

Rakovina prsu. Slova, ze kterých nás všechny nepříjemně mrazí. Kdokoliv uslyšel z úst lékaře tuto diagnózu, v okamžiku se mu zhroutil svět. Díky včasné diagnóze v ČR naštěstí počet úmrtí na rakovinu prsu klesá. Přes to ženy, které rakovinu prsu prodělaly, nemají vyhráno. Většinou se totiž nevyhnou takzvané mastektomii, což je odstranění celé prsní žlázy, ve většině případů i s dvorcem a bradavkou.

Po odstranění prsní žlázy zůstávají nepěkné jizvy a pacientka se necítí být plnohodnotnou ženou. Po všech hrůzách, které si zažila kolem rakoviny prsu se nyní musí smiřovat s tím, že přišla o ženskou krásu. Tento stav si velice nepěkně pohrává s ženskou psychikou.

Naštěstí existuje alespoň částečné řešení. Po určité době je totiž možná rekonstrukce prsu, kde odborník, plastický chirurg, vytvaruje prs za pomoci silikonových implantátů. Žena má tedy zpět své tvary. Něco ale stále chybí. Ať už je plastický chirurg jakkoliv zručný, prsní dvorec s bradavkou většinou vytvarovat neumí. Prso má tedy svůj tvar a pod oblečením nikdo nepozná, že něco není tak, jak má být. Ve skutečnosti ale úplně chybí typická pigmentace prsního dvorce, ve většině případů úplně chybí bradavka.

V tuto chvíli přicházíme na řadu my, stylistky permanentního makeupu se zaměřením na prsní areoly. Dokážeme vytetovat prsní dvorec i s bradavkou tak, že vypadá na pohled naprosto reálně, plasticky. Díky našemu umění vracíme ženám zpět jejich sebevědomí, sebelásku a krásu. Odměnou za naši práci nám jsou slzy štěstí, dojetí v očích a obrovský úsměv našich klientek. Tuto práci člověk nedělá pro peníze. Dělá ji pro ženy, které si prošly peklem, které si zaslouží mít se rády, které si zaslouží cítit se krásné a zdravé.

Pokud chcete pomáhat stejným způsobem, přihlaste se na kurz tetování prsní areoly.

Program

9:00 - začátek + představení

9:00 - 13:00 - teorie + nácvik na umělé kůži 3D umělé kůži (simuluje skutečný tvar prsu)

13:00 - 13:30 - přestávka

13:30 - 15:30 - DEMO ukázka na živé modelce

15:30 - 16:00 - Shrnutí, dotazy, předání certifikátů

Exkluzivně v Perfect Academy

  • Luxusní prostředí plně vybaveného školícího centra
  • Profesionální vybavení, nástroje i materiály
  • Kurz je možné zakoupit na splátky
  • Bohaté občerstvení včetně oběda v ceně kurzu
  • Pro Váš maximální komfort Vám rádi dáme tip na ubytování
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace