Menu
0

Lucie Kunzová

lektorka a zakladatelka perfect academy

Lektorka a zakladatelka Perfect Academy

Lucie je držitelkou ocenění

Facebookové stránky Lucie Kunzové

Instagram Lucie Kunzové

Ceník služeb

lucie kunzová

Z osobního života

Lucie je maminkou dvou předškolních dětí. Vystudovala kosmetickou školu a poté obor diplomovaný asistent hygienické stanice. Práci hygienika vykonávala necelý rok, ale poté se rozhodla pokračovat ve vzdělávání na 3.lékařské fakultě v oboru Preventivní medicína. Po studiích pracovala 5 let ve farmaceutické firmě v oblasti dermatologie a následně další tři roky v oboru marketing a management. V průběhu mateřské dovolené se rozhodovala, jakým směrem povede její další kariéra, tak aby byla časově flexibilní, mohla si zorganizovat svůj čas a dokázala skloubit práci s péčí o rodinu a volným časem pro sebe. Když se na doporučení kamarádky rozhodla pro úpravu obočí technikou microblading, ještě netušila, že se microblading stane významnou součástí jejího života. 

JAK TO VLASTNĚ VŠECHNO ZAČALO...

Proč jsem se začala věnovat microbladingu? Chtěla jsem ženám dodat příjemný pocit sebedůvěry a spokojenosti sama se sebou. Obočí je sice jen malá část našeho těla, nicméně jako vše v obličeji je stále na očích. Proto je pro ženy důležité být spokojená i s tímto malým, ale stále viditelným kouskem těla. 
Během mé cesty jsem zaznamenala velké výkyvy v získávání vzdělání v tomto oboru. Buď byly kurzy velmi levné a naprosto o ničem, takže mi nedaly téměř nic. Nebo naopak byly velmi předražené. Všechny levné kurzy byly vyloženě ztrátou času a vyhozenými penězmi. Takových kurzů jsem v Česku absolvovala několik, než mi došlo, že je potřeba investovat. 
Tato zkušenost mě donutila hledat kvalitní kurz, až jsem na Youtube našla PhiBrows akademii. Tato akademie je v současné době největší akademií PMU a microbladingu na světě. Pro vaši představu dvoudenní kurz stojí cca 80 tisíc korun. 
Díky kurzům PhiBrows akademie jsem z pohledu techniky získala perfektní základy pro microblading. Stále jsem ale měla pocit, že mi nikdo neumí odpovědět na všechny dotazy. Microblading je velmi krásná technika, kterou se lze naučit. Ale rozhodně ne za dva dny. Je potřeba si uvědomit, že naučit se tuto techniku naprosto precizně, trvá několik týdnů až měsíců. Pozor, tím nechci nikoho odradit. Naopak! Vždyť to je přece báječné, že to lze zvládnout tak rychle. Naučil se snad někdo například číst během dvou dnů? Nikoliv. I taková zásadní věc zabrala několik týdnů až měsíců. Podstatné je, že se microblading naučí každý, kdo skutečně chce a má tu správnou podporu svého učitele. 
Nevím, jak to mají ostatní, ale já jsem se opravdu bála jít po dvou dnech školení pracovat na klientkách. Abych neublížila, něco nezkazila. Moje chyba by hyzdila dámu více než rok. S tím bych se nesmířila.
Proč o tom všem ale píšu? Přes všechny překážky jsem nakonec získala veškeré znalosti, díky kterým si dovolím říct, že moje klientky jsou v těch správných rukou. Právě všechny tyto důvody mne vedly k tomu, abych ostatním v Česku dala možnost získat všechny důležité zkušenosti a znalosti. A abych začala zvyšovat úroveň v oblasti microbladingu. Chci nasadit laťku sakra vysoko!!! 
Založily jsme proto společně s Míšou Nývltovou akademii a hledaly správný název pro to, čeho jsme chtěly dosáhnout. Výuka naší akademie vznikla na základě pozitivních i negativních zkušeností, které jsme nabyly. Její název se možná může zdát až příliš ambiciózní - nicméně Perfect Academy jsme vybraly právě proto, že chceme být PERFEKTNÍ - pro nás, i pro vás. Každá si zaslouží dostat za své peníze kvalitu, laskavost, vstřícnost, ochotu a dlouhodobou péči. V Perfect Academy nekončí naše snaha po zaplacení kurzu. U nás se tímto naopak otevírá dlouhodobá spolupráce. Chceme propojit naše znalosti s vaší chutí a ambicemi. Jedině tak můžeme společně růst a vytvořit si vzájemné pouto. Proto máme v logu prsteny, které toto pouto stvrzují. 
V České republice mi opravdu chybí akademie na světové úrovni, která je nezávislá a umí poradit, které značky jsou dobré a které ne. 
Doufám, že s námi budete spokojené během naší spolupráce a společně budeme moct zvyšovat úroveň microblandingu a PMU v Česku. Stop školením, kde školí teoretik či mistr, který ještě před rokem pracoval v bance, člověk, který nemá potuchy o porušení integrity kůže a ví o ní jen to, co se dozvěděl na základní škole v hodinách přírodovědy. 
Vybírejte si jen akademie, které mají vlastní zázemí a jsou plnohodnotně vybavené jednorázovými pomůckami a kvalitním vybavením. Chtějte školitele, který skutečně něco umí a není jen teoretik. A který především bude ochotný poskytovat dlouhodobý servis. Buďte náročné! Jen tak můžeme zvedat úroveň školení. 
My se toho nebojíme a od všech našich studentek si bereme zpětnou vazbu přes anonymní webový formulář. Protože právě jejich návrhy a postřehy nás mohou posouvat stále nahoru. A díky nim můžeme růst. 
Dámy, slečny, pánové – všichni jste naší inspirací, co vše můžeme zlepšit a kam můžeme naše služby posunout. A proto letos očekávejte velké překvapení, které pro vás chystáme, abychom vám mohli nabídnout ještě více.

Microblading a PMU v podání Lucie Kunzové

Vzdělání  

Vzdělání v oboru microbladingu

Ceník služeb

lucie kunzová

Obočí

 
Microblading 12 000 Kč
Pudrové obočí - Magic Shading 10 000 Kč
   

Oční linky

 
Horní linky 8 000 Kč
   

Rty

 
Stínování rtů - aquarelle lips 8 000 Kč
 

Korekce

 
Následná korekce (doladění) za partii 3 000 Kč

Objednejte se

  

Potvrzuji, že jsem se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů 

* povinné údaje

Adresa salonu:

Palác Paříž
Baťkovo náměstí 552/2
500 02 Hradec Králové

 

ikona email

 LK-mikropigmentace@email.cz

 

ikona telefon  +420 775 936 903

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace