770 192 444 (Po-Pá 7-16) info@perfect-academy.cz

Lucie Kunzová

Lektorka a zakladatelka Perfect Academy

  • patří do absolutní špičky českého microbladingu
  • je mj. aktivní stylistkou vyhledávanou celebritami a náročným klientkami z celé ČR i ze zahraničí
  • školitelka Microbladingu, Brows Shadingu a dalších kurzů

Lucie je držitelkou ocenění

  • The Phibrows Royal Artist, nebo-li královský umělec, které získala od prestižní světové akademie Branca Babice - PhiAcademy
  • Patří mezi 270 členů na světě, kteří ocenění získali ocenění od světové asociace a může tak používat logo "Pro Artist"

Facebookové stránky Lucie Kunzové

Instagram Lucie Kunzové

Z osobního života

Lucii je 35 let a je maminkou dvou předškolních dětí. Vystudovala kosmetickou školu a poté obor diplomovaný asistent hygienické stanice. Práci hygienika vykonávala necelý rok, ale poté se rozhodla pokračovat ve vzdělávání na 3.lékařské fakultě v oboru Preventivní medicína. Po studiích pracovala 5 let ve farmaceutické firmě v oblasti dermatologie a následně další tři roky v oboru financí. V průběhu mateřské dovolené se rozhodovala, jakým směrem povede její další kariéra, tak aby byla časově flexibilní, mohla si zorganizovat svůj čas a dokázala skloubit práci s péčí o rodinu a volným časem pro sebe. Když se na doporučení kamarádky rozhodla pro úpravu obočí technikou microblading, ještě netušila, že se microblading stane významnou součástí jejího života. 

Z facebooku Lucie Kunzové, proč se rozhodla o založení vlastní akademie:

"Na začátku jsem byla plná snů a očekávání. Nejprve však proběhla řada zklamání na kurzech v České republice, kde stále tuto úroveň považuji za nedostatečnou. Tyto zkušenosti mne však donutily vystoupit ze své komfortní zóny a hledat jiné cesty než zde u nás. To mě přivedlo až ke společnosti Phibrows, kde jsem absolvovala základní kurz microbladingu. Dále jsem se pak vzdělávala v zahraničí, jezdila na perfection tréninky a po večerech jsem zdokonalovala a trénovala, aby se má práce alespoň trochu přiblížila těm nejlepším ve světě.

Stále se mám a budu mít co učit a stále mám inspiraci u jiných mistrů, a to mě nutí stále na sobě pracovat.

Někdy však člověk pochopí, že v určité skupině či komunitě už nemá možnost se dál rozvíjet, a tak je postaven před otázku: "Co dál?"

V srpnu tohoto roku jsem tedy učinila rozhodnutí, že již dále nebudu vystupovat pod značkou Phibrows, ale pod svým vlastním jménem, a rozhodla jsem se založit vlastní vzdělávací akademii pro české dívky.

Akademie dostala sice ambiciózní ale velmi zavazující jméno, a to Perfect Academy. Název je opravdu výstižný, protože chceme poskytovat perfektní služby a rády bychom se podílely na zvyšování úrovně českého microblandingu a PMU. Naše akademie nejen plní roli zprostředkovatele a zajišťuje zahraniční kurzy, zve nejlepší mistry ze světa, ale také poskytuje komplexní služby v tomto vzdělávacím procesu, kde chceme sjednotit veškeré vzdělávací jednotky na jedno místo od rekvalifikačních kurzů po nadstandardní kurzy a masterclass kurzy.

Mým cílem v oblasti microblandingu bylo, školit a vzdělávat další stylistky, aby byly úspěšné. To se mi nyní plní. Budete mne tedy vídat v roli školitelky častěji než v roli stylistky.

Perfect Academy má před sebou opravdu velkou cestu a mnoho plánů, které bude postupně naplňovat.

Máte se na co těšit. Příští rok bude opravdu divoký ale věřím, že pro všechny velmi přínosný.

Přeji všem ať seberou odvahu a jdou za svým snem.

Lucie Kunzová a Perfect Academy ❤ "

Microblading v podání Lucie Kunzové

Vzdělání  

  • Kosmetická škola (1997 – 2002)
  • Vyšší zdravotnická škola (2002 – 2005)
  • Vysoká škola lékařská (2005 – 2008)
  • Bussiness Institut (2010 – 2013)

Vzdělání v oboru microbladingu

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace