770 192 444 (Po-Pá 7-16) info@perfect-academy.cz
Kurz Odstranění PMU

Kurz Odstranění PMU

PhiRemoval
Lektorka: Ella Sakalauskiene
Datum konání: 03. 05. 2019
38 900 Kč / 1 450 Eur
Rezervační poplatek: 13 000 Kč / 500 Eur

Závazná přihláška na kurz

Platba převodem z účtu

Platba na splátky

v českých korunách

v eurech

Mám zájem o pojištění stornopoplatků za částku 416 Kč

Pojištění stornopoplatků lze sjednat pouze pro účastníka žijícího na území České Republiky a je splatné pouze v českých korunách. Bližší informace o rozsahu pojištění viz pojištění stornopoplatků. Odesláním této přihlášky potvrzuji, že jsem se s podmínkami pojištění stornopoplatků seznámil/-a. 

Mám zájem o zajištění ubytování

Potvrzuji, že jsem se seznámil se Všeobecnými smluvními podmínkami, které jsou nedílnou součástí této závazné přihlášky na kurz, a zavazuji se je v plném rozsahu akceptovat. Zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů uvedených na www.perfect-academy.cz. Současně potvrzuji, že jsem si vědom podmínek pro podnikání v oboru microbladingu/PMU

Nemám zájem o zasílání obchodních sdělení (nabídek aktuálních informací o shodných či obdobných službách a zboží pořadatele kurzu) na moji e-mailovou adresu – vice o této problematice viz Zásady ochrany osobních údajů

Po odeslání přihlášky Vám nejdéle do dvou pracovních dnů zašleme potvrzení, že jsme Vaši přihlášku v pořádku přijaly. Zároveň Vám zašleme platbení pokyny, s č.účtu a variabilním symbolem pro úhradu rezervačního poplatku, který je potřeba uhradit do 3 pracovních dnů.

Pokud si chcete kurz koupit na splátky, vraťte se prosím do detailu kurzu a klikněte na "Koupit kurz na splátky". Budete přesměrování do aplikace spol.Essox, kde vyplníte potřebné náležitosti a vyberete si variantu splátkového produktu.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace