zpět do sekce Média

Pojďte s námi studovat z pohodlí domova...

25.4.2020

Řešíte čas? Buďte efektivní a studujte doma podle svých možností.

Kurz je určen pro nováčky v oboru microbladingu. Microblading je překrásná, leč velmi náročná technika PMU pro dosažení přirozeného efektu obočí, při které záleží na každém detailu (správném držení pera, tlaku na pokožku, sklonu a spinu jednotlivých chloupků, …). I drobnost může rozhodnout, zda bude výsledek perfektní a obočí bude vypadat přirozeně, nebo bude výsledek nevzhledný, případně bude mít klientka i trvalé následky v podobě jizviček.

Microblading je technika, která se zkrátka nedá naučit během dvoudenního školení, a proto je tak koncipován i celý náš kurz.

ONLINE kurz je připraven tak, že ho zvládnete i bez předchozích zkušeností s online výukou. Není třeba se bát, vše je intuitivní a snadné. Zároveň Vám garantujeme jeho kvalitu předávaných poznatků.

Abychom předešly jakýmkoliv technickým komplikacím, ať už na naší či Vaší straně a zároveň Vám umožnily shlédnout kompletní výuku dle Vašich časových možností (s ohledem na rodinu a další Vaše zájmy a povinnosti), připravily jsme pro Vás videa, předtočená přímo u nás v akademii s prezentací a kompletním výkladem, jako probíhá na řádných kurzech. Videa jsou umístěna na speciální webové stránce a studentky je mají možnost oproti řádnému kurzu v akademii shlédnout, kolikrát potřebují.

Začínáme společným úvodním online přenosem (Skype nebo nástroje WhereBy), na kterém se vzájemně představíme a seznámíme Vás s tím, jak bude celý kurz probíhat. Poté probíhají online formou individuální konzultace, na kterých se paní školitelka věnuje pouze Vám a Vašim dotazům.

Tak jako na řádném kurzu i zde navazujeme tzv. online výukou, ve které studentky vedeme krok po kroku ke zvládnutí a osvojení celé techniky. Kompletní návod, „jak na to“ je předmětem videí a následných konzultací. Poté je však potřeba pravidelný trénink, abyste techniku „dostaly do ruky“ a získali potřebný grif a cit. Tato online výuka začíná zcela základním krokem, a tím je správné vyměření formy pomocí kompasu a její zakreslení a následně pokračujeme téměř chloupek po chloupku k celému obočí, nejprve na umělé kůži. Pro účely následné online výuky je vytvořena FB messengerová skupinka, prostřednictvím které společně komunikujeme, vy nám zasíláte své práce a my Vám názorné zpětné vazby, abyste přesně věděly, na jakých slabinách zapracovat. Na umělé kůži studentky stráví průměrně 2-3 měsíce, než mohou začít pracovat na klientce. 

V teoretické části se zabýváme velmi podrobně těmito tématy:

  • Úvod do microbladingu
  • Hygienické a právní náležitosti
  • Indikace a kontraindikace
  • Vyměření a zakreslení formy obočí každé klientce na míru
  • Správná technika tvorby chloupků a skladby celého obočí (každý chloupek má své místo) - důraz klademe na správné držení a pohyb s čepelkou
  • Cenotvorba
  • Jak uspět v oboru microbladingu (pořízení efektních fotografií, správná prezentace, sociální sítě, ... )

Druhou částí kurzu microbladingu v Perfect Academy je navazující 3měsíční program intenzivní online výuky a konzultací, vedený školitelkou kurzu. V této fázi Vás povedeme krok po kroku k osvojení celé techniky. Začínáme základními dovednostmi jako je správné zakreslení formy a pokračujeme víceméně chloupek po chloupku k celému obočí - to vše nejprve na umělé kůži. Tato step-by-step cesta vede ke skutečnému zvládnutí microbladingu a zajistí Vám perfektní výsledky Vaší práce, velmi zajímavé finanční ohodnocení a mnoho spokojených klientek, které Vám budou při odchodu děkovat se slzami v očích.

ONLINE kurz nezahrnuje praktický nácvik technik pod vedením školitele v akademii. Je však možné si tuto praxi ke kurzu přikoupit. 

Studentky, které úspěšně dokončí celý kurz a jejichž kvalitu práce budeme moci garantovat, od nás obdrží titul a logo Perfect Academy Stylist, kterým se budou moci prezentovat. Našim cílem je, aby značka Perfect Academy byla spojována jen s tou nejvyšší kvalitou.

Až budete reálně pracovat na skutečných klientkách, nabízíme ještě možnost tzv. Doškolovacích praxí, kde budete pracovat na modelce s asistencí školitelky, která Vám v průběhu Vaší práce tzv. „srovná techniku“ tzn. dohlédne na správné zakreslení formy, držení pera, sklon a tlak na pokožku, správný spin a hustotu chloupků, apod.