zpět do sekce Média

Charitativní projekt - Areoly

7.4.2020

CHARITATIVNÍ PROJEKT s názvem AREOLY je již třetí v pořadí v rámci naší charitativní činnosti, kterou jsme nastartovali v roce 2018.  Areoly se tak staly součástí našeho charitativního seriálu, který bude pokračovat každý rok. 

ROK 2018 – DEN MICROBLADINGU

Velkolepá akce, která se uskutečnila v Praze na podporu NADACE VERONIKY KAŠÁKOVÉ. Podařilo se získat částku 200.000 Kč, která putovala na pomoc dětem v dětských domovech.

ROK 2019 – DEN MIKROBLADINGU ALOPÉCIE

Den, kdy jsme otevřeli brány Perfect Academy pro všechny, které trápí částečná i celková alopécie, nebo-li ztráta vlasů či ochlupení. Podařilo se nám 12-ti ženám pomoci a vytvořit jim tak zcela nové obočí. Pomohli jsme tedy nejen těmto ženám ušetřit čas s líčením ale i s obavami a snad i trochu pozitivně přispět k tomu, aby se cítily lépe.

ROK 2020  - DEN MIKROPIGMENTACE AREOLY

Areoly, nebo-li prsní dvorce. Tento rok (celý rok 2020) se zabýváme pomocí ženám i mužům, kteří přišli o své poprsí následkem rakoviny prsu a jsou po masektomii, kdy jim zcela nebo částečně chybí právě prsní dvorce. Pak přicházíme na řadu MY a vytetujeme realistické areoly.

Vyzýváme tedy všechny, koho se to týká! Bez obav se na nás obraťte, svěřte se nám do péče a zapojte se do projektu AREOLY. Uděláme maximum proto, abychom pomohli dát alespoň vizuálně vše do pořádku.

V případě vašeho zájmu o více informací či objednání na zákrok nás kontaktujte na sluzby@perfect-academy.cz

ZÁKROK JE ZCELA ZDARMA!

VÍCE INFORMACÍ O CHARITATIVNÍM PROJEKTU AREOLY

Rakovina prsu. Slova, ze kterých nás všechny nepříjemně mrazí. Kdokoliv uslyšel z úst lékaře tuto diagnózu, v okamžiku se mu zhroutil svět. Díky včasné diagnóze v ČR naštěstí počet úmrtí na rakovinu prsu klesá. Přes to ženy, které rakovinu prsu prodělaly, nemají vyhráno. Většinou se totiž nevyhnou takzvané mastektomii, což je odstranění celé prsní žlázy, ve většině případů i s dvorcem a bradavkou.

Po odstranění prsní žlázy zůstávají nepěkné jizvy a pacientka se necítí být plnohodnotnou ženou. Po všech hrůzách, které si zažila kolem rakoviny prsu se nyní musí smiřovat s tím, že přišla o ženskou krásu. Tento stav si velice nepěkně pohrává s ženskou psychikou.

Naštěstí existuje alespoň částečné řešení. Po určité době je totiž možná rekonstrukce prsu, kde odborník, plastický chirurg, vytvaruje prs za pomoci silikonových implantátů. Žena má tedy zpět své tvary. Něco ale stále chybí. Ať už je plastický chirurg jakkoliv zručný, prsní dvorec s bradavkou většinou vytvarovat neumí. Prso má tedy svůj tvar a pod oblečením nikdo nepozná, že něco není tak, jak má být. Ve skutečnosti ale úplně chybí typická pigmentace prsního dvorce, ve většině případů úplně chybí bradavka.

V tuto chvíli přicházíme na řadu my, stylistky permanentního makeupu se zaměřením na prsní areoly – medical tattoo. Dokážeme vytetovat prsní dvorec i s bradavkou tak, že vypadá na pohled naprosto reálně, plasticky. Díky našemu umění vracíme ženám zpět jejich sebevědomí, sebelásku a krásu. Odměnou za naši práci nám jsou slzy štěstí, dojetí v očích a obrovský úsměv našich klientek. Tuto práci člověk nedělá pro peníze. Dělá ji pro ženy, které si prošly peklem, které si zaslouží mít se rády, které si zaslouží cítit se krásné a zdravé.

Pokud chcete pomáhat stejným způsobem, přihlaste se na kurz tetování prsní areoly, pod vedením Martiny Urban Professional Stylist PERFECT ACADEMY.

Pokud víte o ženách, které by naši pomoc využily, dejte jim na nás kontakt, prosím. I tím pomáháte.

Tým Perfect Academy

Představujeme Vám Martinu Urban

Díky projektu DEN MIKROPIGMENTACE jsem měla možnost pomoci několika krásným ženám, které trápí autoimunitní onemocnění alopecie, tedy částečná či úplná ztráta ochlupení. Od této pomoci to byl již jen krůček k tomu, abych se rozhodla, že se naučím tetovat prsní dvorce. Začala jsem zjišťovat všechny možné informace o mastektomii a vzápětí jsem si udělala kurz tetování prsní areoly.

Ve spolupráci s Perfect Academy nyní pomáhám ženám, které si prošly peklem a zaslouží si už jen vše dobré. Já jim mohu alespoň částečně pomoci a to je pro mě zásadní. Musím říct, že je to pocit k nezaplacení. Vzhledem k tomu, že pomoci není nikdy dost, máte nyní možnost se přihlásit na kurz tetování areol. Naučíme Vás vše podstatné a vy můžete začít pomáhat s námi. Svět totiž může být hezčí a milejší místo, jen pro to musíme všichni něco málo udělat.

Budu se na Vás těšit Martina